Wyróżnia nas innowacyjność

Skanowanie w 3D

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, zainwestowaliśmy w najnowsze technologie.

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo stresujące potrafi być zdejmowanie miary gipsowej, zwłaszcza na gorsety ortopedyczne. Produkcja została przeorganizowana w taki sposób, aby proces zaopatrzenia był jak najbardziej komfortowy dla pacjenta, szybki i efektywny.

Do zdejmowania miary używamy skanera 3D. Jest to całkowicie bezkontaktowa metoda, bezpieczna i przyjazna dla pacjenta. Cały proces trwa nie więcej niż 5 min.

Projektowanie w programie Rodin

Kolejnym etapem jest wykonanie komputerowego projektu. Cechuje się on bardzo dużą dokładnością. Metoda ta pozwala nałożyć zdjęcie rentgenowskie na tworzony model oraz wykonać symulację zaprojektowanego zaopatrzenia. Otrzymujemy precyzyjny obraz tego, jak produkt będzie leżał na pacjencie.

Robot frezujący – wycinanie modelu

Jako jedna z nielicznych firm w Europie jesteśmy posiadaczami robota frezującego.

Roboty frezujące umożliwiają obróbkę przedmiotów o znacznych gabarytach i bardzo skomplikowanych kształtach.

Wszystkie modele wycinane są przy użyciu robota frezującego, każdy detal jest wykonany z wielką precyzją, z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów.

W porównaniu do technologii gipsowej diametralnie skraca także czas procesu produkcji.

Maszyny frezujące CNC

Dzięki zaawansowanym technologicznie maszynom, jesteśmy w stanie precyzyjnie wyciąć i dopasować nasze wkładki do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów.

Nasi specjaliści dbają o każdy szczegół, tak aby wkładki były najwyższej klasy zarówno pod względem użytkowym jak i estetycznym.

Specjalistyczne maszyny naszej konstrukcji, pozwalają nam szybko i precyzyjnie stworzyć indywidualny model pacjenta, na którym powstaje gorset ortopedyczny.

Innowacyjna technologia skanowania 3D w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów pozwalają nam na odwzorowanie każdej sylwetki z dokładnością nawet do 0,5mm.

Dział produkcyjny jest kontrolowany od etapu projektowania, aż do produktu końcowego.

Utrzymujemy dokładność i jakość na najwyższym poziomie.